Kadınların vazgeçilmez blogu olarak bilinen kadindevri.com üzerinden moda, kadın, saç bakımı, güzellik ve sağlık alanında her türlü içeriği bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her gün yenilenen içeriğimiz ile bizleri takip etmeye devam edin.


Çiftlere Özel Ayakkabı Modelleriyle Uyumlu Görünün

Moda

19 Kasım 2017 | yazan editor

0

Sevgilinizle uyumlu giyinmek kadınların daha çok hoşuna gidecek bir davranış olsa da bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadır. Ama eğer sizin sevgiliniz bu konuda size destek oluyor ve uyumlu giyinmeyi seviyorsa bir adım öndesiniz demektir. Dışarıda bazı çiftler gördüğümüz de uyumlu giyinmeleri dikkat çekici olmaktadır. Kimi kazaklarını kimi pantolonlarını kimi ise ayakkabılarını aynı giymekle birlikte bazı çiftler aynı kombin ile de karşımıza çıkmaktadır. Her zaman olmasa da bu gibi değişiklikler ilişkide kişilerin zevklerinin de birbirine benzediğinin bir göstergesi olmaktadır. Sosyal medyada çiftlere özel ayakkabı ya da kombinler satan birçok sayfa vardır. Buralardan alışveriş yaparak siz de sevgilinizle uyumlu bir çift olduğunuzu yapmış olduğunuz kombin ile herkese gösterebilirsiniz.

Çiftlere Özel Ürünler Dikkat Çekiyor

Sosyal medyada facebook instagram gibi sayfalarda sevgili kombinlerini çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Sevgilinizle aynı ayakkabıyı giyerek çok daha uyumlu görünebilirsiniz. Son zamanlarda çiftlerin birbiriyle uyumlu giyinmesi çok rastlanılan bir durum haline gelmiştir. Uyumlu giyinmek için illa ki düğün nişan gibi özel günleri beklemeye gerek kalmadan gün içinde de bu şekilde giyinerek hem dikkat çekebilir hem de kendinizi çok daha keyifli hissedebilirsiniz. Sevgilinizle aynı şeyi paylaşmak ve zevklerinizin aynı olduğunu bilmek ister istemez sizi memnun edecektir. Erkekler bu konuda kadınlar kadar istekli olmasa da bunu yapmakta bir sakınca görmeyen erkekler sevgililerini mutlu etmektedir. Uyumlu olmak elbette ki sadece uyumlu giyinmekten geçmemektedir ama bu, uyumunuzun bir göstergesi olarak karşı tarafa mesaj verecektir.

Uyumunuz Dikkat Çekecek

Kıyafet ya da ayakkabı uyumu ile kendinizi çok daha keyifli hissedeceksiniz. Eskiden bu gibi farklılıklar çok fazla yadırganırken artık günümüzde aksine çok fazla ilgi çekmekte ve beğenilmektedir. Hatta sevgilisi olmayan kızların bile aynı giyinmek hayali haline gelmiştir diyebiliriz. Bir insanla karakteriniz uyuşmadığı sürece zaten uyumlu bir çift olamazsınız. İç dünyanızda yaşadıklarınız sadece sizin tarafınızdan bilinirken sizi tanıyanlardan ziyade tanımayanlar için de uyumlu olduğunuzu göstermenin en güzel yollarından biri de uyumlu giyinmek olmuştur. Bu sirkülasyona katılmak isteyen fakat sevgilisinden onay alamayan birçok kişi olsa da bunu gerçekleştirenler karşılıklı olarak halinden gayet memnun.



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑