Merhaba beyler ben Anadolu yakası eve gelen escort Reyhan. Sizlere en iyisini sunmak ve doyasıya bir seks hayatına sahip olmanız adına gerekli olan her şey bende mevcut. Kendimden kısaca bahsedecek olursam kumral 169 boyunda ve 52 kilo bir kadınım. Her zaman bakımlı olmayı severim. Böylece tüm dikkatleri üzerime çekmeyi de oldukça etkili şekilde başarmış olurum.

Anadolu yakasında yer alan siz değerli erkeklere en iyi hizmeti verebilmek adına gerekli olan şeylerin tamamını eksiksiz olarak yapmayı hedefleyen bir yapıya sahibim. Böyle olunca da benimle beraber olmaya başladığınız zaman emin olun kendinizi bambaşka bir dünyada hissetmiş olacaksınız.

Seks konusunda herhangi bir sınıra sahip değilim. Böyle olunca siz de kendinizi yanımdayken hiç olmadığı kadar rahat hissedebilirsiniz. Diğer kadınların aksine buluşmalarımı yalnızca otellerde ya da rezidanslarda yapmıyorum. Siz isterseniz evinize geliyorum. Böylece kendinizi yabancı bir ortamda kötü hissetmek yerine rahatlıkla benimle beraber olma fırsatını sizlere sunmuş oluyorum. Size de yalnızca whatsapp hattım üzerinden beni aramak kalıyor.

, , , , , ,