Selam beyler, benim ismim Anadolu Yakası yaşlı escort Nazan. Yaşım 40 olmasına rağmen görünüş anlamında son derece diri ve seksi bir vücuda sahibim. 170 boyunda ve 60 kilo olmamın da getirmiş olduğu avantajın yanı sıra sürekli olarak kendime bakıyor ve sizlere en iyisini sunmak adına da elimden gelen her şeyi eksiksiz olarak yapıyorum. Dolayısıyla benimle zaman geçirmeye başladığınız zaman kendinizi daha öncesinde olmadığı kadar muhteşem hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Seks konusunda herhangi bir sınırım yok. Ayrıca çok fazla deneyime sahip olmamdan dolayı yaşayacağımız şeyler ile alakalı benden istediğiniz bilgileri almak istiyor ya da randevu için görüşmeyi düşünüyorsanız whatsapp hattım devreye giriyor. Buradan herhangi bir saat farkı olmadan gününü istediğiniz zamanında benimle iletişime geçebilirsiniz. Gerçekleştireceğimiz görüşmeler esnasında aklınızda benimle alakalı istemiş olduğunuz her türlü soruya en iyi şekilde cevap alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Güzel bir şekilde beraberliğimizi geçirebilmemiz adına sizin için gerekli olan her türlü hazırlığı yaptığım için benimle dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

, , , , , ,