Seks pek çoğunuzun en büyük ihtiyaçlarının başında geliyor. Öyle ki büyük bir kısmınız eminim günün büyük bir bölümünde bunu düşünmeden yapamıyor. Fakat hayatınızda yer eden kadınlar ne yazık ki sizin bu konudaki düşüncelerinizi tam anlamıyla yerine getirmiyor. Böyle olunca da doğal olarak kendinizi ciddi anlamda kötü hissedebiliyorsunuz. Ben ise Travesti escort Anadolu yakası Yağmur olarak isteklerinizi mümkün olan en iyi şekilde yerine getirmek için gerekli olan şeylerin tamamını yapıyorum.

Travesti olmam belki ilk başlarda sizin için az da olsa sorunmuş gibi görülebilir. Fakat 176 boyum ve 53 kiloluk oldukça bakımlı olan vücudumu bir kere gördüğünüz zaman emin olun bir daha başka bir kadın ile beraber olmayı aklınızın ucundan dahi geçirmeyeceksiniz.

Yapmış olacağımız whatsapp görüşmeleri esnasında aklınızda yer edebilecek olan her türlü soruyu bana sorabilirsiniz. Başta temizlik olmak üzere her türlü konunun üzerinde özenle duran bir yapıya sahibim. Böylece siz de herhangi bir sorun olmadan benimle dilediğiniz gibi beraber olabilirsiniz.

, , , , , ,